Ing. Jan Hora

Už od počátku svých studií bydlím v Praze, letos to bude 14 let (z toho cca 10 let na Praze 4), i když původem jsem z malé vesničky ve Středočeském kraji. Vystudoval jsem aplikovanou informatiku na VŠE a povoláním jsem analytik/programátor. Postupně jsem pracoval pro několik menších i větších firem a v průběhu té doby jsem se zajímal o politické dění a občas se do něj i aktivně zapojoval.

Jsem třetím místopředsedou místního sdružení na Praze 4, mám na starosti témata „Otevřená radnice“, „Doprava“ a „Bezpečnost“. Stejná témata jsou mou prioritou i na úrovni magistrátu. Na celostátní úrovni jsem členem a koordinátorem pracovní skupiny k zákonu č. 119 (Zákon o zbraních) a k souvisejícím zákonům a normám. V nedávné době jsem se zapojil i do činnosti zahraničního odboru při přípravě programu pro volby do Europarlamentu - rád bych přispěl k tvorbě pirátského programu v oblastech, spadajících pod výbory Security & Defence a IMCO.

Mým hlavním koníčkem je japonské bojové umění iaidó, náš oddíl cvičí od svého počátku v roce 2009 na Praze 11, takže díky tomu mám blízký vztah i k této městské části. Také se zabývám výrobou drobností z kůže a střeleckým sportem.

Moje aktuality

CHCI VĚDĚT VÍCE