Josef Vlach

Narodil jsem se v květnu roku 1979 v Praze a té jsem zůstal věrný. Bydlím na P4 v Krči, jsem ženatý a mám krásné dvě dcery. Úspěšně jsem, v Praze Holešovicích, vystudoval střední školu obchodní. Mezi mé koníčky patří hlavně sport (fotbal, kolo), kultura a samozřejmě moje děti .-). Zajímám se o vesmír a nejraději relaxuji u jasné oblohy se svým dalekohledem.

Již 18 let pracuji v IT společnosti na pozici projektového manažera a současně jsem v jejím vedení. V rámci oboru se zaměřuji na IT, Marketing, Projektové řízení, Lidské zdroje a Bezpečnost (prevence proti kyberšikaně, prevence proti šíření nevhodného obsahu na internetu, problematika soc. sítí – role dětí a rodičů).

S politikou jsem se poprvé setkal, když mě bylo 10 let a to za okolností, které se později zapsali do dějin naší vlasti. Ano byl to rok 1989, když mě otec vzal na „poklidnou“ demonstraci do centra Prahy. Naštěstí jsou moje vzpomínky opravu jen mlhavé. Od té doby jsem se však začal více zajímat i o dění v mém okolí. Zakládal jsem různé spolky, psal a podílel se na vydávání školních novin, později jsem založil i jeden futsalový klub „BOCA Seniors Praha“.

Rád bych nyní svoje dosavadní zkušenosti promítl i do komunálu (téma „Bezpečnost“ hlavně část prevence v oblasti bezpečnosti dětí a mládeže, a Sport, včetně volnočasového vyžití) a to společně s Pirátskou stranou. Chci spolu-vytvářet prostředí, kde budou naše děti vyrůstat a my stárnout:-) – se zájmem o své okolí, bez strachu…

CHCI VĚDĚT VÍCE