Josef Kadleček

Vystudoval SPŠE v Praze. S počtem čtyř potomků (se dvěma manželkami) je posilou majoritní populace ČR. Členem Pirátů je od června 2010, jedná se o jeho první členství v jakékoli politické straně. Nebyl členem pionýra, SSM ani KSČ.

Od r. 1991 je OSVČ, živí jej elektroinstalace, je dobrý elektrikář, výhradně v soukromém sektoru; tedy bilance plusová nula.

V letech 2004-2009 si odskočil k filmu, kde působil jako „key-grip“.

Je realista, s kritickým příklonem ke konspirativním teoriím, od dětství tvrdí, že je naprosto vyloučené, abychom byli jediná planeta v celém vesmíru obývaná inteligentními bytostmi, je podezřívavý k mainstreamu v jakémkoli oboru lidské činnosti. Je příznivcem Svobodné hudby, „legalizace“, je „linuxák“, příznivec zemělodí a soběstačnosti, mírný příznivec HHO a ostatních alternativních zdrojů energie, mírný příznivec všeobecného zákldního příjmu. Je zahrádkář. Je proti tištění bankovek na rotačkách, proti praktikám NSA, proti TTIP, proti EURu, proti Velkému bratrovi, …, proti monopolům.

Má rád pozitivní bytosti, byť by byli třeba zelení s mnohobarevnými puntíky. Postupně se dopracoval k víře, nepatří však k žádné církvi. Občas zlobí.

V komunálních volbách v roce 2022 kandidoval z 15. místa do zastupitelstva městské části Praha 4.