Hledáme nominanta/nominantku do dozorčí rady 4. majetkové, a.s.

Hledáme nominanta/nominantku do dozorčí rady 4. majetkové, a.s.

Praha, 26. října 2021 - Pirátští zastupitelé za Prahu 4 vypisují otevřené výběrové řízení na místo nomimanta/nominantky do dozorčí rady městské společnosti 4. majetkové, a.s.

Žádáme zájemce, aby zaslali svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu viktor.derka@pirati.cz, a to nejpozději v neděli 14. listopadu 2021, do 20:00. Do předmětu emailu uveďte „Přihláška do výběrového řízení - 4. majetková.“ Následně proběhnou s vybranými účastníky pohovory, které se uskuteční distanční formou pomocí platformy jitsi.pirati.cz. Konkrétní link i doba pohovoru bude vybraným účastníkům sdělil pomocí emailu. Vyhrazujeme si právo na prodloužení možnosti termínu přihlašování, jako i na zrušení celého výběrového řízení. O konečném výběru nominanta rozhodne zastupitelský klub Piráti a nezávislí.

Každý uchazeč by měl splňovat následující požadavky:

Není stávajícím členem dozorčích ani řídících orgánů 4.majetkové, a.s. a ani její zaměstnancem, ani zaměstnancem Městské části Praha 4. Není zaměstnancem, vlastníkem nebo řídícím pracovníkem dodavatelské nebo konkurenční společnosti 4.majetkové, a.s. a ani není v žádném jiném střetu zájmu, ve vztahu k této společnosti. Nemá záznam v trestním rejstříku. Není členem jiné politické strany, případně je bez politické příslušnosti. Má minimálně 5letou praxi v oblasti správy majetku, řízení podniku nebo práva, ideálně v kombinaci všech uvedených znalostí.

Hodnotící kritéria:

Praxe v oblasti správy majetku (max. 25 bodů) Ekonomická praxe a řízení podniku (max. 25 bodů) Praxe v oblasti práva (max. 25 bodů) Celkový dojem a soft skills (max. 25 bodů)

Kontakt: Viktor Derka, zastupitel MČ Praha 4, e-mail: viktor.derka@pirati.cz

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Pirátský zastupitel Josef Vlach zvolen předsedou kontrolního výboru Prahy 4

Pirátský zastupitel Josef Vlach zvolen předsedou kontrolního výboru Prahy 4

11. listopadu 2022 – Zastupitelé MČ Praha 4 ve středu na svém ustavujícím zasedání zvolili radu složenou ze zástupců SPOLU a ANO. Starostou se stal Ondřej Kubín (ODS), SPOLU má taktéž většinu v radě. Koalice má těsnou většinu 23 hlasů z 45. Předsedou Kontrolního výboru byl zvolen Josef Vlach (Piráti). Osm Pirátů zvolených v komunálních volbách na Praze 4 složilo spolu s ostatními zastupiteli ve středu slib a zastupitelstvo poté zvolilo radu, předsedy a členy jednotlivých výborů zastupitelstva. Kontrolnímu výboru bude předsedat Pirát Josef Vlach, zastoupení mají Piráti i v dalších výborech. Hlasování se neobešlo bez menšího dramatu, kdy navržený kandidát na radního Filip Vácha (TOP09) byl zvolen teprve na druhý pokus. Napoprvé získal pouze 22 hlasů.

Zakázky městské části budou pod kontrolou!

Zakázky městské části budou pod kontrolou!

Na červnovém zastupitelstvu jsme kontrolu zakázek úřadu, městských příspěvkových organizací a městských firem. Na návrh Jana Hory bude prověřeno, jestli osoby a firmy působící v kauze Dozimetr nezískaly zakázky i na naší městské části. O výsledku kontroly samozřejmě budeme informovat.

Praha 4 se přidává k podpoře Ukrajiny, na pomoc pošle 2 miliony. Zastupitelé se shodli nad návrhem Pirátů.

Praha 4 se přidává k podpoře Ukrajiny, na pomoc pošle 2 miliony. Zastupitelé se shodli nad návrhem Pirátů.

3. března 2022 – Solidarita sjednocuje. Zastupitelé napříč politickým spektrem schválili návrh Piráta Jana Hory. Vyjádření podpory a solidarity s Ukrajinou podtrhuje návrh také darem 500 tisíc korun poukázaným humanitární organizaci Člověk v tísni, která zajišťuje pomoc válečným uprchlíkům na Slovensku, na hranicích s Ukrajinou i přímo ve Lvově.